Skip links

Microblading Kaş Kontürü

Kaşlarınız zaman içerisinde dökülür, incelir ve tasarımı bozulabilir.

Kaşlarınızın doğal görünümünü kaybetmeden daha yoğun ve istediğiniz tasarımda görünebilmesi için en uygun çözüm yolu kıl tekniği ile kaş kontürü uygulamasıdır.

Bu sayede kaşlarınız daha güzel bir görünüme sahip olmaktadır.

Kalıcılık Süresi: 8-12 Ay

İşlem Süresi: 60 dk

Fiyat: 6.500 TL

+1 Ay Ücretsiz Kontrol

Kaş Kontürü Hakkında En Çok Merak Edilenler

Hayır. İşlem sırasında bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır. Herhangi bir acı hissedilmez.

Microblading işleminden sonra normal yaşantınıza devam edebilirsiniz. Yüzünüzde herhangi bir şişlik, kızarıklık  vs. olmaz.

Microblading işlemi ortalama 1 sene kalıcı bir işlemdir. Ancak kararınızdan vazgeçmeniz durumunda silinebilir.

İşlem öncesinde kaşlarınıza ön çizim yapılarak tasarım için onayınız alınır. İşlem sonrasında herhangi bir sürpriz yaşamazsınız.

Yapmış olduğumuz tüm işlemlede doğal görünüm ön plandadır. Bu sebeple abartılı kaş tasarımı ve onaylamadığımız işlemleri kesinlikle yapmıyoruz.

İlk seanstan sonra 30-45 gün içerisinde ücretsiz kontrol seansı olmaktadır. Bu seansa geldiğinizde uygulamanın kaşınızda nasıl kaldığına bakılır. Gerek duyulması halinde eklemeler yapılır.

User

Bu sayfada yer alan bilgiler, Master Kalıcı Makyaj Artisti Aylin Çetinkaya tarafından hazırlanmıştır. Microblading kaş işlemleri ile ilgili sorularınız ve randevu talepleriniz için Nişantaşı Klinik 0212 225 90 00

ÖNCESİ VE SONRASI FOTOĞRAFLARI

AYLİN ÇETİNKAYA İLE KALICI MAKYAJ YAPTIRANLAR

Aylin Çetinkaya hakkında

Güzellik Koçu, Sunucu ve Yazar

Ben Aylin Çetinkaya. 1981 yılında İstanbul’da doğdum. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden dereceyle mezun olarak profesyonel iş hayatına başladım… [devamını oku]

İşlem Öncesi Kaş Tasarımına Dikkat!

Kaş kontürü uygulamasını ister ilk defa, isterseniz daha önce defalarca yaptırmış olun, işlem öncesi kaş tasarım aşaması çok önemlidir. Kaş kontürü uygulaması uzun süre kalıcı bir işlem olduğu için, uygulama sonucunda nasıl bir kaş görünümüne sahip olacağınızı önceden bilmeniz gerekir. Devamını Oku

En güncel kaş trendleri arasında kalın, tatlı sert hatlı ve iddialı kaşlar yer alıyor. Cara Delevigne, Sofia Vergara ve Camille Belle gibi Hollywood ünlüleri, bu trende öncülük eden isimlerden sadece birkaç tanesi.

Ülkemizde de kalın kaş trendinin meşalesini eline almış isimler arasında Bensu Soral, Ebru Şallı, Merve Boluğur ve Tuba Büyüküstün var. Peki ya doğuştan kalın ve gür kaşlara sahip değilseniz, kaderinize boyun eğmek zorunda mısınız? Elbette hayır. Tam olarak bu noktada devreye giren eyebrows teknikleri, dilediğiniz kalınlıkta, hayal ettiğiniz gürlükte ve istediğiniz formda kaşlara uzun süreli olarak kavuşmanızı sağlıyor. Uygulamanın avantajları ise elbette bunlarla sınırlı değil. İşlem nasıl yapılır, sağladığı faydalar nelerdir ve işlem sonrası nelere dikkat etmeli, hepsi bu sayfada. Şimdi  kaş kontürünün büyülü dünyası ile tanışma zamanı!

 

Microblading Kaş Kontürü Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey

Merak edilen sorular ve cevapları

İster zamanla seyrelen ve yaş gereği tasarımı bozulan kaşlar; ister tercih edilen gürlük, uzunluk ve kalınlıkta olmaktan çok uzak olan kaşlar söz konusu olsun; her ikisi için de en net çözümünüz kaş kontürü uygulamalarıdır. Bu işlem uzun süreli kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Microblading işlemi genellikle güzellik merkezlerinde ve özel bir alet kullanılarak yapılır.  Bu alet yardımı ile kaş hattında ufak çizgiler oluşturarak derinin altına kıl görünümde renk pigmentleri bırakılır. Kaş dövmesinden ya da diğer kalıcı makyaj uygulamalarından farklı olarak microblading uygulaması, derinin altında fazla inmez ve cildin en üst katmanında kalır.

 • Kaşlarınızın doğal görünümüne zarar vermeden, gür, kalın ve canlı bir kaş hattına sahip olmanıza yardımcı olur.
 • Kaş dövmesi ya da benzeri dövme uygulamaları kadar derine inmez.
 • Organik içerikli kalıcı makyaj boyaları kullanılır ve bu boyalar zamanla silinerek yok olur.
 • Kalıcılığı ortalama 1-2 yıl civarındadır.
 • Kaliteli malzeme kullanıldığı takdirde cilde ya da deri altındaki katmanlara hiçbir şekilde zarar vermez.
 • İşlem öncesi lokal anestezi uygulandığı için uygulaması esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmez.
 • 1 saat kadar süren uygulama sonrasında hiçbir yan etkisini hissetmeden, günlük işlerinize ve hayat rutininize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 • İlk kaş kontürü uygulamasından yaklaşık 4-6 hafta kadar sonra gerçekleşen kontrolde, ufak rötuşlar yapılmakta ve uygulama bu sayede kusursuza yakın bir hal almaktadır.
 • Her daim bakımlı, güzel ve göz alıcı kaşlara sahip olmanıza vesile olur.
 • Microblading kaş kontürü sonrası kaş bakımı çok daha kolay hale gelmektedir. Kaş hattının altındaki bölgelerde çıkan tek tük kaşlar, tespit edilmesi çok daha kolay hale geldiği için kaşlarınızı almak ya da aldırmak her zamankinden daha kısa sürer.
 • Seçilen renk pigmentleri, birebir teniniz ve kıl renginiz ile uyumlu olarak seçildiği için, yapay ve doğallıktan uzak bir görüntü ile karşılaşma ihtimaliniz, yok denecek kadar azdır.

Profesyonel uzmanlar tarafından yapılmış olan işlem sonrasında sosyal hayata aynen devam edebilirsiniz. Koyu veya yapay bir görünüm olmaz.  İlk 1-2 hafta içerisinde dışarıdan çok belirgin olmayan ancak sizin fark edebileceğiniz kabuklanma oluşabilir. Bu süreçte kaşlarınız biraz daha koyu görünebilir ancak geçici bir durumdur. İşlemden sonra ilk hafta kaşlarınızı su temasından korumaya dikkat edin.

Microblading Kaş Uygulaması Sonrası Bakım

Microblading uygulaması, son dönemlerde oldukça popüler olan bir tür kaş estetiği olarak tanımlanabilir. Kaşlarınıza özel işlem kalemleri kullanılarak kaş, saç ve cilt rengine uygun tonlarda organik boyalar ile yapılır. Bir çeşit kalıcı makyaj uygulaması olan bu işlem, kalıcı makyaj uzmanı tarafından usta işçilik ve el becerisiyle yapılır. Bu işlem günümüzde sıklıkla tercih edilen geleneksel dövmelere nazaran daha [...]
Devamını Oku

Yüz Tipine Uygun Kaş Modelleri

Hangi Yüz Tipine Hangi Kaş Tasarımı Uygun? Kaş, yüzde düzgün bir ifade oluşmasında önemli bir etkendir. Kaş tasarımına en az saç tasarımı kadar dikkat etmek gerekir. Kaş şekli, yüze oturan bir ifade açısından oldukça önem arz eder. Son dönemlerde kaşların şekli kadar rengine de çok önem verilmektedir. Kişinin kaş tasarımı, karşısındakilere güzel görünmesi için yüz [...]
Devamını Oku

Kalıcı Kaş Kontüründe Renk Seçenekleri

Her kadının hayalini kurduğu bir güzellik mucizesi vardır: Kalın, gür ve göz alıcı kaşlara sahip olmak. Bazı kadınlar doğuştan kalın ve gür kaşlara sahip olma şerefine erişmişken bazıları, doğaları gereği daha ince ve daha seyrek yapılı kaşlara sahip olabiliyor. Pekiyi ya çözüm? Elbette bu durumun çözümü, son zamanların en popüler kalıcı makyaj trendlerinden geçiyor: Kaş [...]
Devamını Oku

Kaş Dövmesi Hakkında Bilinmesi Gereken Herşey

Adeta kalemle çizilmiş gibi, düzgün ve nizami kaşlara sahip olmayı hangi kadın istemez ki? Kaş dövmesi ile artık bu, hayal olmaktan çıkıyor! Kalıcı kaş dövmesi, yüz hatlarınızı en güzel hali ile ortaya çıkartmaktan sorumlu olan kaşlarınızı daha düzgün, daha şekilli ve daha güzel bir hale sokarak yüzünde adeta mükemmel bir çerçeve yaratmayı amaçlıyor. Kaş kontürü [...]
Devamını Oku
4,98