Skip links

Kalıcı Makyaj İşlem Fiyatları

Kaş Kontürü, Microblading ve Mikropigmentasyon

6.500 TL

+ Kıl tekniği kaş işlemidir
+ Kalıcılık süresi 8-12 ay
+ İşlem süresi 60 dk
+ 30 gün sonra ücretsiz kontrol
+ Acı hissedilmez

Microblading Kaş

Dudak Renklendirme ve Gençleştirme

6.500 TL

+ Dudak renklendirme işlemidir
+ Kalıcılık süresi 18-24 ay
+ İşlem süresi 90 dk
+ 30 gün sonra ücretsiz kontrol
+ Acı hissedilmez

Dudak Renklendirme

Kalıcı Eyeliner ve Kalıcı Dipliner

6.500 TL

+ Kalıcı Eyeliner işlemdir
+ Kalıcılık süresi 18-24 ay
+ İşlem süresi 60 dk
+ 30 gün sonra ücretsiz kontrol
+ Acı hissedilmez

Kalıcı Eyeliner

Aylin Çetinkaya

Merhaba, ben Aylin Çetinkaya. 1981 yılında İstanbul’da doğdum. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden dereceyle mezun olup profesyonel iş hayatına başladım. Yaklaşık 14 sene Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinde yöneticilik yaptım…

devamını oku

*NOT: Kalıcı makyaj işlem fiyatları; kullanılacak olan teknik, uygulama yapılacak olan cilt tipi, daha önce işlem olup olmaması ve ödeme tipine bağlı olarak değişmektedir. Bu sebeple kalıcı makyaj işlemleri için fiyat aralığı bilgisi verilmiştir.
Net fiyat bilgisi ve randevu için bize 0212 225 90 00 ‘dan telefonla ulaşabilirsiniz.

“ Kalıcı makyaj işlemlerinde günlük kullanıma uygun doğal tasarım ve renkleri tercih edin ”

AYLİN ÇETİNKAYA İLE KALICI MAKYAJ YAPTIRANLAR

AYLİN ÇETİNKAYA HABERLERİ

Aylin Çetinkaya ile sağlıklı günler başlıyor

21 Eylül 2020, POSTA

Haberi Oku

Güneş lekelerinden korunmak için

14 Ağustos 2020, SABAH

Haberi Oku

Hangi cilde hangi maske uygulanmalı?

05 Mart 2020, CNNTURK

Haberi Oku

Aylin Çetinkaya’dan 2020’nin güzellik ipuçları!

12 Mart 2020, MİLLİYET

Haberi Oku

Önceki Aylin Çetinkaya haberleri

TV PROGRAMLARI

Kalıcı makyaj yaptırmak isteyenlerin işlemlerle ilgili en çok merak ettiği konulardan bir tanesi elbette kalıcı makyaj fiyatları oluyor. İşin içine kalıcılık da girdiği zaman kadınlar ister istemez yaptırmak istedikleri kalıcı makyaj uygulamalarının bütçelerini nasıl etkileyeceğini bilmek istiyor. Her şeyden önce belirtmek gerekir ki kalıcı makyaj fiyatları, yaptırmak istediğiniz uygulamanın türüne, bölgesine, zorluğuna ve elbette kalıcılığına göre değişiyor. Kalıcı makyaj çeşitleri ve kalıcı makyaj fiyatları hakkında bilmek istediklerinizin tamamı burada.

Kalıcı makyaj fiyatlarına değinmeden önce kalıcı makyajı bu denli avantajlı ve eşsiz yapan özelliklere bakmak gerekir. Söz konusu makyaj ve makyaj malzemeleri olduğunda kadınların satın aldıkları ürünlerde aradığı en önemli kriterlerden biri şüphesiz ki kalıcılık oluyor. 24 saate kadar dayanıklı ruj, su geçirmez eyeliner ya da kalıcılığıyla ön plana çıkan rimellerin en sevilen makyaj malzemeleri arasında olmasına şaşmamalı. Hal böyleyken tüm bu ürünlerin sunduğu tabiri caizse “geçici kalıcılığı” daha da kalıcı hale getirmenin yolları, kadınlara daha çekici gelerek fazlaca rağbet görüyor. Tam olarak bu noktada devreye giren kalıcı makyaj, kadınların hayal ettiği o kusursuz makyaj etkisini daimi yapma konusunda en etkili yöntem olarak biliniyor.

Şüphesiz ki kalıcı makyaj, beraberinde sunduğu avantajlar göz önünde bulundurulduğunda spesifik bir bütçe gerektiren işlemler bütünüdür. Şimdi gelin, kalıcı makyaj fiyatlarına ve neye göre değişkenlik gösterdiklerine daha yakından bakalım.

Microblading kaş kontürü işlemi, aynı zamanda kıl tekniği kaş işlemi olarak da bilinir. Microblading nedir diye baktığımız zaman manuel olarak gerçekleştirilen bir kaş yapımı olduğunu görmekteyiz. Özel pigmentlerin epidermise, yani derinin altında bulunan ilk katmanlara yerleştirilmesi ile yapılan bu kıl tekniği, en doğal görünümü veren kaş yapımı olarak kabul edilir. Microblading kaş işlemi, kaşlar üzerinde gerçekleştirilen diğer kalıcı makyaj teknikleri ile kıyaslandığında çok daha ince iğnelerin kullanımını gerektirir. Diğerlerine göre en az 3 kat daha ince olan ve çoklu olarak kullanılan iğneler, renk pigmentlerini yüzeye en yakın şekilde yerleştirdiği için net, ince ve doğal bir görüntü oluşturur.

Microblading kaş fiyatı 5000 TL’dir. Kalıcılık süresi 6-12 ay olan microblading kaş kontürü uygulaması, yaklaşık 1 saat kadar sürmekte ve 30 günün akabinde bir kontrol uygulaması gerektirmektedir.

Kontrol aşamasında kaşlarınızın, deri altına enjekte edilen pigmentleri nasıl karşıladığı tespit edilir ve ufak revizyonların ya da düzeltmelerin gerekip gerekmediği üzerinde yorumlamalar yapılır. Herhangi bir acının hissedilmediği microblading sonrası nasıl bir sürecin sizi beklediği konusunda ise uzmanlarımız sizi detaylı bir şekilde bilgilendiriyor olacaktır. Microblading kaş kontürü fiyatları, kullanılacak olan tekniğe ve cilt tipinize göre farklılık arz edebilir.

Mikropigmentasyon nedir diye baktığımız zaman microblading yöntemine benzer bir kıl tekniği ile karşılaştığımızı söylemek mümün. Mikropigmentasyon kaş uygulaması, yine deri altına pigment verilmesi işlemi olarak bilinir. Mikropigmentasyonun microblading ile karşılaştırıldığında ortaya koyduğu en büyük fark, kalıcılık süresinin daha uzun olmasıdır. Microblading’te kalıcılık 12 aya kadar sürerken mikropigmentasyon kaş işleminde kalıcılık süresi 9 aydan başlar ve 18 aya kadar sürer. Yine yaklaşık 1 ay sonra kadar kontrol amaçlı bir ziyaret gerektiren bu işlem esnasında uygulanan etkili ve zararsız ağrı kesiciler, herhangi bir acı ya da ağrı hissetmenizi engeller.

Mikropigmentasyon fiyatları, microblading fiyatları ile karşılaştırıldığında bir miktar daha esnek bir bütçe gerektirir. Merkezimizde gerçekleştirdiğimiz mikropigmentasyon kaş fiyatı 5.000 TL’dir. Daha önce herhangi bir kıl tekniği işlemi yaptırıp yaptırmadığınıza ve cilt tipinizin hassasiyet durumuna göre de bu fiyat aralığında oynamalar yapılmaktadır.

Kalıcı makyaj merkezimizde microblading ve mikropigmentasyon gibi kalıcı kaş uygulamalarının yanı sıra aynı zamanda kalıcı dudak makyajı uygulamaları da yapılmaktadır. Bu uygulamalardan en popüleri olan dudak renklendirme, dudaklarınıza daimi bir ruj etkisi verebilmekte ve dudaklarınızın en doğal, en güzel haline ulaşmasını sağlayabilmektedir. Dudak kontürü olarak da bilinen bu işlem, doğal dudak renginizin koruyarak daha dolgun, daha çekici ve daha canlı dudaklara sahip olmanıza olanak tanır.

Dudak renklendirme, canlandırma ve gençleştirme uygulamalarını en kaliteli ve modern cihazlar eşliğinde gerçekleştiren merkezimiz, bu işlemi uygun fiyat aralıklarında sunmayı da ihmal etmemektedir.

Dudak renklendirme fiyatı 5.000 TL’dir. Bu fiyat aralığında net bir rakam üzerinde anlaşılmadan önce dudak renklendirme yaptırmak isteyen kişinin dudak yapısına bakılır ve hangi tekniğin uygulanmasının daha uygun olacağına karar verilir.

İşlem sırasında herhangi bir ağrı hissedilmez ve işlemden 1 ay kadar sonra ufak rötuşların atılması için bir kontrol randevusu gereksinimi duyulur. 90 dakika, yani 1,5 saat kadar süren dudak renklendirme işlemi, 18 ila 24 aya kadar bir kalıcılık sunmaktadır.

Kalıcı makyaj dendiğinde akla gelen diğer işlemler de kalıcı eyeliner ve kalıcı dipliner uygulamalarıdır.  Doğrudan göz kapağı derisine uygulanan kalıcı eyeliner işlemi, kişinin göz yapısı göz önünde bulundurularak planlanır ve eyeliner ile elde etmek istediği etkiye göre şekillendirilir. Küçük göz yapısını daha büyük gösterebilen kalıcı eyeliner tekniklerinin yanı sıra büyük gözleri daha ufak ve dengeli bir görünüme kavuşturan tekniklerin de uygulanması mümkündür. Kalıcı dipliner ile kalıcı eyeliner arasındaki en büyük fark ise kalıcı diplinerın diğer uygulamaya göre daha natürel ve sade bir görüntü sağlıyor olmasıdır. Günlük hayatında yalın bir makyaj kullanmayı tercih edenlerin kalıcı eyelinerdan ziyade kalıcı dipliner uygulamasına yönlendiğini söyleyebiliriz. Her iki işlem öncesinde de birer ön çizim yapılır, ardından lokal anestezi uygulanarak işlem gerçekleştirilir.

Kalıcı eyeliner fiyatları ve kalıcı dipliner fiyatları, göz şekliniz ve teninizin hassasiyet oranı göz önünde bulundurularak farklılık gösterebilmektedir. Kalıcı dipliner ve eyeliner fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur da elbette sahip olmak istediğiniz eyeliner çiziminin şekli, ebatı ve türüdür.

Kalıcı eyeliner fiyatı 5.000 TL’dir. Yaptığımız kalıcı eyeliner uygulamalarının en büyük avantajı, ortalama 2 yıl kadar kalıcılık sağlamasıdır. İşlem sırasında herhangi bir acı hissetmez ve 1,5 saat gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde hayalinizdeki kalıcı göz makyajına kavuşmuş olursunuz.

Cilt tipinize göre değişebilen kalıcı makyaj fiyatları, aynı zamanda yapılacak olan işlemin tekniğine ve daha önce herhangi bir kalıcı makyaj işlemi yaptırıp yaptırmadığınıza göre de farklılık gösterebilir. Söz konusu kalıcı makyaj fiyatları olduğu zaman şunu vurgulamakta fayda vardır: Kalitesiz ve yetersiz donanım ile gerçekleştirilen kalıcı makyaj uygulamaları, ödenen ücret her ne olursa olsun uzun vadede vaat ettiği sonucu sunmakta başarısız kalacak ve sizi hayal kırıklığına uğratmaktan öteye gidemeyecektir. Bu yüzdendir ki herhangi bir kalıcı makyaj uygulaması yaptırmaya karar vermeden önce eğitimli, sertifikalı ve tecrübeli bir kalıcı makyaj uzmanı ile temasa geçmiş olmanızda fayda vardır. Kalıcı makyaj stüdyomuzda Aylin Çetinkaya’nın kullandığı malzemeler, cihazlar ve teknikler, son kalitede olup en güncel ve onaylı teknolojiler eşliğinde uygulanmakta ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirilmektedir.

Eğer siz de yukarıda belirttiğimiz kalıcı makyaj işlemlerinden herhangi birini yaptırmak istiyorsanız, 0212 225 90 00 numaralı telefondan merkezimize ulaşabilir ve dilediğiniz kalıcı makyaj uygulaması ile kalıcı makyaj fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp İletişim Hattı

İşlemler hakkında detaylı bilgi ve randevu talepleriniz için

4,83