Skip links

DUDAK KONTÜRÜ VE KALICI RENKLENDİRME

Basında Aylin Çetinkaya

Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uzmanı

Aylin Çetinkaya

Kalıcı dudak renklendirme uygulamaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için ücretsiz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Özgeçmiş
0 212 705 0 111

Dudak Renklendirme Kalıcı Makyaj Teknikleri

Dudak Kontürü

Dudak içi rengine uygun olarak, sadece dudakların dış çerçevesine dudak kontürü uygulaması yapılır. Bu sayede dudaklar olduğundan daha kalın ve dolgun görünür. Özellikle ince dudaklara sahip bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Dudak İçi Renklendirme

Dudakların kendi çerçeve hattı dışına çıkmadan uygulanan kalıcı renklendirme işlemidir. Zamanla solan ve rengini kaybeden dudaklarda daha parlak ve dolgun bir görüntü sağlanır. Kişinin tercih ettiği tüm renkler uygulanabilir.

Tam Dudak Renklendirme

Dudak çerçevesi ve dudak içine yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Mevcut dudaklar daha kalınlaştırılırken, dudak içinde renklendirme sağlanır. Bu sayede daha genç, daha büyük ve parlak dudaklara sahip olursunuz.

Dudak Kontürü ve Renklendirme Hakkında

Merak edilen sorular ve cevapları

Kalıcı dudak kontürü, dudak dış çerçevesine veya komple dudak içi renklendirilerek yapılabilen kalıcı makyaj uygulamasıdır. Kişi tercihine göre yalnızca dudak kontörü uygulaması yaptırabileceği gibi, dudak kontörü ve dudak renklendirmeyi bir arada yaptırabilir. Yalnızca dudak kontörü yapılması dudak hatlarını belirginleştirirken, her ikisinin birlikte yapılması dudakların daha dolgun ve bakımlı görünmesini sağlar.

Cilt tipine göre değişmekle beraber uygulamanın kalıcılık süresi ortalama 24-36 aydır.

20 yaşından sonra dudaklarda renk değişimi başlamaktadır. Bu sebeple dudaklarının daha canlı ve parlak görünmesini isteyen herkes dudak kontürü uygulamasını yaptırabilir. Ayrıca dudaklarında genetik veya sağlık sebepleriyle görsel bozulma yaşayan kişilerde bu uygulamayı tercih ederler.

Dudaklarınız solgun görünüyorsa, uçuk çıkarıyorsanız; dudak çizginizde uçuk izleri ve renk kayıpları varsa, dudak kontörü ve renklendirme uygulamaları çok etkili sonuçlar yaratır.

Dudak Kontür fiyatları kullanılacak olan tekniğe ve kişinin cildinde daha önce uygulama olup olmadığına göre farklılık göstermektedir. Her cilt tipi için uygun olan teknik farklıdır. İşlem fiyatları ortalama 1200 TL -1400 TL arasındır. Bu sebeple sizin cildinize en uygun tekniğe karar vermek için lütfen ücretsiz bir ön görüşme randevusu alınız. İşlem fiyatları hakkında daha fazla bilgi için fiyatlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kalıcı Makyaj uygulamalarının tamamı lokal anestezi kremleri kullanılarak yapılır. Bu sayede kişi uygulama sırasında herhangi bir acı hissetmez.

Ortalama işlem süresi 2 saattir. İlk seanstan yaklaşık 3 hafta sonra kontrol seansı vardır.

4,54