Skip links

Kalıcı Eyeliner

Daha belirgin gözlere sahip olmak için eyeliner makyajını seviyorsunuz fakat zorluklarından şikayet ediyorsanız kalıcı eyeliner uygulaması tam size göre! Üstelik 2 yıla kadar kalıcı ve günlük kullanıma uygun doğallıkta.

Kalıcılık Süresi: 18-24 Ay

İşlem süresi 60 dk

Fiyat: 6.500 TL

+1 Ay Ücretsiz Kontrol

User

Bu sayfada yer alan bilgiler, Master Kalıcı Makyaj Artisti Aylin Çetinkaya tarafından hazırlanmıştır. Kalıcı eyeliner işlemleri ile ilgili tüm sorularınız ve randevu talepleriniz için Nişantaşı Klinik telefonumuz 0212 225 90 00

EN ÇOK MERAK EDİLENLER

Hayır. İşlem sırasında bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır. Ayrıca işlem göz kapağında yapılır, göz ile ilgisi yoktur ve herhangi bir acı hissedilmez.

Kalıcı eyeliner işleminden sonra göz bölgesinde hassasiyet kaynaklı hafif şişlik olabilir. kısa süre içerisinde şişlik kaybolur ve normal yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Tüm kalıcı makyaj işlemleri gibi kalıcı eyeliner işlemi de silinebilir. Ancak lazer ile yapılan silme işlemleri sırasında gözünüzde hassasiyet oluşabileceğinden, daha sonra silme ihtiyacınızın olmayacağı, her gün kullanıma uygun ince bir eyeliner yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Evet. Kalıcı eyeliner  işlemi sonrasında dilediğiniz zaman eyeliner’ınızı kalınlaştırmak istediğinizde göz kalemi kullanabilirsiniz.

Evet olabilir. Ancak kalıcı eyeliner işleminin doğal görüntüden uzaklaşmadan ve her gün kullanıma uygun olabilecek renkler ile yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Kalıcı eyeliner uygulaması gözünüz kapalı şekilde ve göz kapağınızın üzerinde yapılır. Uygulamanın gözünüze herhangi bir zararı olmaz.

ÖNCESİ VE SONRASI FOROĞRAFLAR

AYLİN ÇETİNKAYA İLE KALICI MAKYAJ YAPTIRANLAR

CANLI YAYINDA KALICI EYELİNER

AYLİN ÇETİNKAYA KİMDİR?

Aylin Çetinkaya hakkında

Güzellik Koçu, Sunucu ve Yazar

Ben Aylin Çetinkaya. 1981 yılında İstanbul’da doğdum. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden dereceyle mezun olarak profesyonel iş hayatına başladım. … [devamını oku]

Kusursuz kuyruklu, keskin hatlı ve nizami çizilmiş bir eyeliner hattı… Kim her sabah böylesine güzel bir göz makyajı ile uyanmak istemez ki? Bu kolaylığa sahip olmak, en popüler kalıcı makyaj uygulamalarından biri olan kalıcı eyeliner uygulaması ile artık mümkün!

Eyeliner, bir kadının makyaj rutinindeki belki de en önemli makyaj malzemelerinden bir tanesidir. Göz makyajınızın vurucu hattı olan eyeliner, en sade makyajı bile tek bir çizgi ile çekici, etkileyici ve fark yaratan hale getirebiliyor. Fondöten, ruj ya da far kullanmadığınız günlerde bile ince ve zarif bir eyeliner çekerek soluk görünmekten kaçınabilir ya da özel bir gece için yaptığınız afili makyaj esnasında eyeliner çekerek, yüzünüzün ihtiyaç duyduğu o son dokunuşu ona verebilirsiniz. Eyeliner kullanımınız her ne olursa olsun, ister günlük ister özel günlerde; kendisinin yüzünüzde apayrı bir etki yaratma potansiyeli olduğunu kabul etmek lazım.

Elbette böylesine etkili bir makyaj silahı ile karşı karşıyayken kullanımının da basit ve sıradan olmaktan uzak olması, sizi şaşırtmamalı. Keskin ve kusursuz hatlı bir eyeliner çizgisi çekmek, her kadının harcı olmadığı gibi, çoğumuzun günlük tempo içerisinde uğraşmak istemediği kadar zahmetli bir süreç haline gelebiliyor. Elinizin hafifçe titremesi bile, elde etmek istediğiniz o ince eyeliner hattını bir anda tabiri caizse duble yola çevirebilir; eyeliner çizgisini uzatarak elde etmek istediğiniz “kedi gözü” görünümü, siz farkına bile varmadan bir anda “panda gözü” görünümüne dönüşebilir.

Bir yandan mükemmel görünümlü bir eyeliner hattına sahip olmak isterken, diğer yandan buna erişebilmek için katlanmak zorunda olduğumuz uğraşlara girmek istemiyorsunuz, değil mi? Çözüm sandığınızdan da daha yakın: Kalıcı eyeliner. Kalıcı eyeliner tam olarak nedir, kalıcı eyeliner nasıl yapılır ve kalıcı eyeliner sonrası süreç hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizin için derledik.

Kalıcı Eyeliner Hakkında Herşey

Merak edilen sorular ve cevapları

Kalıcı eyeliner, göz kapağının üst bölgesine yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Göz kapağının üzerine, tercihinize göre kuyruklu ya da kuyruksuz olarak yapılabilen işlem sayesinde her gün eyeliner çekmenize ya da gün içerisinde sürekli eyeliner hattınızı yenilemenize gerek kalmaz.

İşlem öncesinde göz kapağınızın üstü kısmına anestezi kremi uygulanır. Bu sayede işlem sorasında konforunuz en üst düzeye çıkmaktadır. İşlem öncesinde belirlenen eyeliner tasarımı kalıcı olarak göz kapağınızın üzerine uygulanır. İşlem sırasında kalıcı makyaj cihazı kullanılır ve ortalama 30-60dk içerisinde tamamlanır.

İşlem sonrası göz kapaklarınızda hassasiyete bağlı olarak hafif şişme olabilir ancak bu durum geçicidir. Çoğu zaman 1-2 saat içerisinde şişlik gidecektir. İşlem sonrası sosyal hayatta hiç bir kesinti olmaz. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu: ilk 1 hafta süresince doğrudan su temasından korumanızdır.

 • Kalıcı eyeliner, makyaj yaparken en uğraş verici prosedürlerden biri olan eyeliner çekmeyi en az 2 sene boyunca hayatınızdan yok ediyor.
 • Her daim çarpıcı ve güzel bir göz makyajına sahip olmanızı sağlıyor.
 • Yanlış eyeliner çekme ya da eyeliner çekmeyi öğrenme gibi zahmetlere girmekten sizi kurtarıyor.
 • Uygulama esnasında kullanılan boya pigmentleri, tamamen doğal içerikli oldukları için, sağlığınıza hiçbir zarar teşkil etmiyor.
 • Yine uygulama sırasında özel anestezi kremleri kullanıldığı için, işlem boyunca ağrı ya da acı hissedilmiyor.
 • Profesyonel bir uzmanın elinden çıktığı takdirde işlem sonrasında şişlik, morluk ya da ağrılara yol açmıyor.
 • Günlük makyajınızı yaparken göz makyajınıza çok daha az süre ayırmanızı sağlıyor.
 • Göz şeklinize göre ayarlanan kalıcı eyeliner çizgileri, çok daha güzel ve bakımlı görünmenize fırsat tanıyor.
 • Özellikle çocuklu annelerin, içinde bulundukları yoğun yaşam temposu içerisinde, en azından makyaj yapmaya daha az vakit harcamasına vesile oluyor.
 • Kuyruksuz kalıcı eyeliner uygulamaları, günlük hayatta sade bir göz makyajı ile dolaşmanıza izin verirken, özel anlar için eyeliner ile dilediğiniz uzunlukta bir kuyruk eklemenize ve daha şık bir göz makyajına sahip olmanıza olanak sağlıyor.
 • Yeterli kaliteye ulaşamamış makyaj markalarının eyelinerlarını kullandığınız zaman gözünüzde oluşabilecek alerjik reaksiyonları ortadan kaldırıyor.
 • Yarım saat kadar süren kısa ve acısız uygulaması sonrasında gününüze kaldığınız yerden devam etmenize fırsat veriyor.

Kişiye Özel Kalıcı Göz Makyajı

Kim her sabah kusursuz bir göz makyajı ile uyanmak ve gün içerisinde makyaj tazelemekle uğraşmamak istemez ki? Bu hayalin bir numaralı çözümü olan kalıcı göz makyajı, size dört dörtlük bir göz makyajı hediye ederek günün her anı, her saati bakımlı ve güzel görünmenizi sağlıyor. Kusursuz bir kuyruğu olan kalıcı eyeliner, keskin hatlı bir dipliner ya [...]
Devamını Oku

Kalıcı Dipliner ile Yüz Estetiğine Sihirli Bir Dokunuş

Ne eyeliner kadar belirgin, ne de göz kalemi kadar soluk… Kalıcı göz makyajında adeta devrim niteliğinde bir ürün olan dipliner, bir kadının makyaj rutinindeki gizli silah gibi kurtarıcı bir rol oynuyor. Her daim bakımlı, şık ve güzel görünmeyen isteyenler ise kalıcı makyaj uygulamaları arasından kalıcı diplinerı tercih ediyor. Kalıcı dipliner nedir, kalıcı dipliner yaptırmanın avantajları [...]
Devamını Oku

Kalıcı Eyeliner Ne Kadar Kalır?

İster kuyruklu ister kuyruksuz, ister kalın ister ince; kalıcı eyelinerın en güzel ve en avantajlı kalıcı makyaj uygulamalarından biri olduğu kesin. Her sabah nizami çizilmiş, keskin hatlı ve taze görünümlü bir eyeliner görüntüsüne uyanmak istemez ki, değil mi? Kalıcı makyaj teknikleri arasında en sık başvurulan yöntemlerden biri olan kalıcı eyeliner, elbette yaptırmak isteyenlerin kafasında pek [...]
Devamını Oku

Kalıcı Eyeliner Silinebilir mi?

Kalıcı eyeliner yaptırmak istediniz, kalıcı eyeliner ile ilgili bolca araştırma yaptınız, işinin ehli bir kalıcı makyaj uzmanı buldunuz ve en sonunda tüm korkularınızı yenerek kalıcı eyeliner yaptırdınız… Pekiyi ya sonrası? Kalıcı eyeliner sonrası kendi içinizde karşılaşacağınız duygu ve hissiyatlar oldukça farklı olabilir. Her kadının yaptırdığı kalıcı eyelinerdan yüzde yüz memnun olduğunu ve hayatının en doğru [...]
Devamını Oku
4,88