Skip links

KALICI EYELINER VE DIPLINER UYGULAMALARI

Basında Aylin Çetinkaya

Uzm. Aylin Çetinkaya

Kalıcı Eyeliner Randevusu Al

Uygulamalar ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir veya ücretsiz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

0 212 705 0 111

Kalıcı Makyaj Eyeliner Teknikleri

Eyeliner - Kısa

Kalıcı makyaj ile kısa eyeliner uygulaması sayesinde, hergün eyeliner çekmenize ve gün içerisinde sürekli olarak yenilemenize gerek kalmaz. Dilediğiniz zaman kısa eyeliner’ın kuyruğunu biraz daha uzatarak kullanabilirsiniz.

Eyeliner - Uzun

Kalıcı makyaj ile uzun (kuyruklu) eyeliner uygulaması sayesinde her zaman çarpıcı bakışlara sahip olabilirsiniz. Günlük makyajında eyeliner’ı sıklıkla kullanan kişiler tarafından çok tercih edilen kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Dipliner

Günlük makyajında eyeliner’ı sürekli tercih etmeyen, ancak gözlerinin daha büyük görünmesini isteyen bayanlar için kalıcı dipliner uygulaması tercih edilir. Dilediğiniz zaman dipliner’ı kalınlaştırarak kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlar.

Aylin Çetinkaya

Kalıcı Makyaj Uzmanı

1981 yılında İstanbul’da doğdum. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olarak Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinde çalışmaya başladım.

 devamı

Kalıcı Makyaj'da Eyeliner ve Dipliner Hakkında

Merak edilen sorular ve cevapları

Göz kapağının üst bölgesine yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Göz kapağı üstüne kuyruklu veya kuyruksuz olarak yapılabilmektedir.

Göz kapağının üst bölgesinde kirpik diplerine ince bir hat şeklinde yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Kişinin cilt tipine göre değişmekle beraber kalıcı eyeliner veya dipliner uygulaması ortalama 2 sene kalıcıdır.

Hayır. Uygulama öncesinde göz kapağı üzerine lokal anestezi kremi uygulanır. Uygulama sırasında veya sonrasında kişi hiç bir ağrı hissetmez.

Kalıcı Eyeliner ve Dipliner fiyatları kullanılacak olan tekniğe ve kişinin cildinde daha önce uygulama olup olmadığına göre farklılık göstermektedir. Her cilt tipi için uygun olan teknik farklıdır. Bu sebeple sizin cildinize en uygun tekniğe karar vermek için lütfen ücretsiz bir ön görüşme randevusu alınız.

Kalıcı Eyeliner veya Dipliner uygulamarında ortalama işlem süresi 2 saat kadardır. İlk seanstan yaklaşık 3 hafta sonra kontrol seansı vardır.