Skip links

KALICI EYELINER VE DIPLINER UYGULAMALARI

Basında Aylin Çetinkaya

Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uzmanı

Aylin Çetinkaya

Uygulamalar ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir veya ücretsiz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Özgeçmiş
0 212 705 0 111

Kalıcı Makyaj Eyeliner Teknikleri

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı makyaj ile kısa eyeliner uygulaması sayesinde, hergün eyeliner çekmenize ve gün içerisinde sürekli olarak yenilemenize gerek kalmaz. Dilediğiniz zaman kalıcı eyeliner’a göz kalemi ile kuyruk ekleyerek daha uzun ve kalın kullanabilirsiniz.

Kuyruklu Eyeliner

Kalıcı makyaj ile uzun (kuyruklu) eyeliner uygulaması sayesinde her zaman çarpıcı bakışlara sahip olabilirsiniz. Günlük makyajında eyeliner’ı sıklıkla kullanan kişiler tarafından çok tercih edilen kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Dipliner

Günlük makyajında eyeliner’ı sürekli tercih etmeyen, ancak gözlerinin daha büyük görünmesini isteyen bayanlar için kalıcı dipliner uygulaması tercih edilir. Dilediğiniz zaman dipliner’ı kalınlaştırarak kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlar.

Kalıcı Makyaj'da Eyeliner ve Dipliner Hakkında

Merak edilen sorular ve cevapları

Göz kapağının üst bölgesine yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Göz kapağı üstüne kuyruklu veya kuyruksuz olarak yapılabilmektedir.

Göz kapağının üst bölgesinde kirpik diplerine ince bir hat şeklinde yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Kişinin cilt tipine göre değişmekle beraber kalıcı eyeliner veya dipliner uygulaması ortalama 24-36 ay kalıcıdır.

Hayır. Uygulama öncesinde göz kapağı üzerine lokal anestezi kremi uygulanır. Uygulama sırasında veya sonrasında kişi hiç bir ağrı hissetmez.

Kalıcı Eyeliner ve Dipliner fiyatları kullanılacak olan tekniğe ve kişinin cildinde daha önce uygulama olup olmadığına göre farklılık göstermektedir. Her cilt tipi için uygun olan teknik farklıdır. Ortalama işlem fiyatları 1000 – 1200 TL arasında değişmektedir. Bu sebeple sizin cildinize en uygun tekniğe karar vermek için lütfen ücretsiz bir ön görüşme randevusu alınız. İşlem fiyatları hakkında daha fazla bilgi için fiyatlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kalıcı Eyeliner veya Dipliner uygulamarında ortalama işlem süresi 2 saat kadardır. İlk seanstan yaklaşık 3 hafta sonra kontrol seansı vardır.

4,88