Skip links

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cildinizi yeniden yapılandıracak profesyonel cilt bakımı mı arıyorsunuz?

FDA onaylı ve ödüllü Hydrafacial medikal cilt bakımı ile cildinize kaybettiklerini geri kazandırabilirsiniz!

İşlem süresi 45 dk

Temizleme + Arındırma + Nemlendirme + Onarma

Fiyat: 800 TL - 1000 TL

FDA Onaylı Cilt Bakımı

User

Bu sayfada yer alan bilgiler, Uzman Estetisyen, Sunucu ve Yazar Aylin Çetinkaya tarafından hazırlanmıştır. Hydrafacial Medikal Cilt Bakımı ile ilgili sorularınız ve randevu talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefon: 0 212 225 90 00

En Çok Merak Edilenler

İşlem 1 seans olarak uygulanabileceği gibi, tedavi amaçlı yapılan uygulamalar ve daha uzun süre kalıcı etki için 4-6 seans uygulanmaktadır.

Uygulama süresi cildinizin ihtiyacına göre değişmekle birlikte ortalama 45 dakikadır.

Cilt bakımızın etkilerini hemen görmeye başlarsınız. İşlem sonrası hemen cildiniz aydınlanır ve parlar. Tedavi ve onarma süreci işlem sonrasında devam eder.

En hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Herhangi bir cinsiyet ayrımı olmadan kadın erkek ve tüm yaş grupları Hydrafacial Cilt Bakımı yaptırabilirler. Her mevsimde uygulanabilir.

Hydrafacial işlemi sırasında herhangi bir ağrı ve acı olmaz. Son derece keyifli bir uygulamadır. Cildinizde anında ferahlama hissedersiniz. İşlem sonrası cildiniz hemen aydınlanır ve parlaklık kazanır.

Merkezimizde İşlem Yaptıran Ünlüler

HYDRAFACIAL CİLT BAKIMI AŞAMALARI

1

TEMİZLEME, ARINDIRMA

Yumuşak bir eksfoliasyon ve hemen arkasından rahatlatıcı arındırma ile cilt temizlenir, bu sayede yeni cilt katmanı ortaya çıkarılır.

2

EKSTRAKSİYON, NEMLENDİRME

Cilt üzerindeki gözenekler nazikçe vakumla temizlenir ve cilt hyaluronik asit bileşenleri ile nemlendirilir.

3

ONARMA, KORUMA

Cildinizin ışıltısını en üst seviyeye çıkarmak için antioksidan ve peptitlerle cilt beslenir. Uzun süreli koruma sağlanır.

HYDRAFACIAL CİLT BAKIMI HAKKINDA MERAK EDİLEN HERŞEY

Hydrafacial nedir?

Son zamanların en çok tercih edilen cilt bakım işlemlerinden biri olan Hydrafacial nedir, hangi cilt tiplerine, nasıl uygulanır?

Dünyada her 15 saniyede bir Hydrafacial cilt bakımı gerçekleştiriliyor. Sadece geçen sene 2 milyondan fazla kişi Hydrafacial cilt bakımı gerçekleştirdi. Amerika’da 2011 yılından bugüne kadar üst üste her yıl dünyanın en iyi cilt bakım uygulaması seçilen bu sistemin diğerlerinden farkı ne? Neden bu kadar popüler?

Özel bir vakumlama sistemiyle yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere cilde uygulanan bir işlemdir. Nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekeli, sivilce, siyah nokta ve geniş gözenek problemi olan ciltlere temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma sağlar. Cildin kendini onarma mekanizmasını harekete geçirir.

Hydrafacial MD cihazı “vortex teknolojisi” ile donatılmıştır ve patentli spiral tedavi başlıklarına sahiptir. Standart üç aşamalı cilt bakımının ötesinde, kahverengi cilt lekeleri veya yüzeysel kırışıklıkları hedef alan güçlendirici formüller sunar, cilde anında parlaklık veren besleyici içerikler ile her cilt tipine özel solüsyonlar kullanılır. İşlem sonrası, daha parlak, aydınlık ve taze bir görünüm elde edilir.

Hydrafacial nasıl uygulanır?

Hydrafacial uygulamasında ilk olarak, vakum ve sıvı ile cilt derinlemesine temizlenir. Lekeli, akneli ve gözenekli ciltlerde, tahrişe yol açmadan özel başlıklarla yeni cilt katmanı ortaya çıkarılır.

HydraFacial cilt bakımı işlemi, ölü cilt hücrelerini ve ciltteki fazla sebumu temizlemeye başlar. Daha sonra, gözenekleri tıkayan kir ve yağı kırmak için cilde salisilik ve glikolik asitlerin bir karışımı uygulanır. Cilt tipine ve ciltteki soruna göre özel serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyaluronik asit bileşenleri, siyah nokta, genişlemiş gözenekler ve  aşırı yağlanma olan ciltler için ise yağ dengeleyici serum uygulaması yapılır. Özel dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyaluronik asit ve peptidler ile cilt nemlendirilir.

Son olarak, Led Terapi uygulaması ile sivilcelere mavi ışık vererek akneye sebep olan bakteriler yok edilir. İnce kırışıklıklar içinse kırmızı led tedavisi uygulanır. Bu uygulama sayesinde, elastin-kollajen lifleri uyarılır, yenileri sentezlenir ve cilt sıkılaşır. Bakımdan hemen sonra ince çizgilerde azalmalar meydana gelir.

Hydrafacial cilt bakım uygulamasında bir seans ortalama 45 ile 60 dakika içerisinde tamamlanır.

Hydrafacial hangi cilt tipleri için uygundur?

Hydrafacial, kuru ve hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm ciltlere rahatlıkla uygulanabilir. Güvenilir ve acısız bir işlemdir.

İnce çizgiler, kırışıklıklar, elastikiyet ve tonus kaybı, siyah noktalar, yağlı, akneli ciltler, güneş lekeleri, total cilt bakımı, cilt tonu düzensizlikleri, cilt canlandırma, genişlemiş ve tıkalı gözeneklerin tedavisinde kullanılan medikal cilt bakımı uygulamasıdır.

Yaş sınır var mıdır?

Hydrafacial her yaş grubuna uygulanabilen bir işlemdir. Orta yaş ve üzeri ciltler için elastikiyet kaybına yönelik serumlar, gençler içinse sivilce ve yağlanmaya karşı serumlar ve led ışınları kullanılır.

Hydrafacial için önerilen seans sayısı nedir?

Tedavi amaçlı uygulandığında seans sayısı 4-6 olarak tavsiye edilir. Ancak, tek seansla da ciltte gözle görülür iyileşmeler gerçekleşmektedir.

Uygulama öncesinde nelere dikkat etmek gerekir?

Hydrafacial dünyanın her yerinde sadece lisanslı tıbbi profesyonel klinik ve işletmelerde bulunmaktadır. Ancak Türkiye’de benzer isimlerde aynı işlemi yaptığını iddia eden, çin malı cihazlar ve orijinal olmayan solüsyonlar yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sebeple Hydrafacial işlemi yaptırmadan önce cihazın ve solüsyonların orijinal olup olmadığını kontrol ediniz. İşlem yaptıracağınız yeri seçerken orijinal Hydrafacial MD cihazı ve solüsyonları kullanan işletmeleri hydrafacial.com.tr sitesinden kontrol edebilirsiniz.

Uygulama sonrasında nelere dikkat etmek gerekir?

Hydrafacial uygulamasından sonra özellikle dikkat edilmesi gereken bir durum yoktur. Herhangi bir morluk, ödem, kızarıklık meydana gelmez.

Cilt sağlığını korumada, düzenli bakım ve doğru beslenmenin önemi büyüktür. Ayrıca, yaz-kış, her mevsim güneşin zararlı etkilerinden korunmak adına güneş koruyucu kullanılmalıdır.

Hydrafacial fiyatları

Elbette hydrafacial cilt bakımı ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir tanesi de hydrafacial fiyatları oluyor. İstanbul’un en güvenilir güzellik ve estetik merkezlerinden biri olarak kabul edilen Aylin Çetinkaya Güzellik ve Estetik Merkezinde  kalite ve fiyat konusunda optimal dengeyi sağlama konusunda başarılı bir fiyat listesi ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. İstanbul Nişantaşı’ndaki merkezimizde sunmuş olduğumuz hydrafacial fiyatları paket veya tekli alımlara göre seans başına 800 TL ile 1000 TL arasında değişebiliyor. Bu noktada belirtmekte fayda vardır ki hydrafacial fiyat aralıkları, işlem sırasında kullanılacak olan tedavi solüsyonlarına göre farklılık gösterebiliyor. Cilt bakım randevunuzu almak için daha ne bekliyorsunuz?

Whatsapp İletişim Hattı

Hydrafacial MD cilt bakımı hakkında soru ve randevu talepleriniz için

Aylin Çetinkaya hakkında

Güzellik Koçu, Sunucu, Yazar

Ben Aylin Çetinkaya. 1981 yılında İstanbul’da doğdum. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden dereceyle mezun olarak profesyonel iş hayatına başladım. Yaklaşık 14 sene Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinde yöneticilik… [devamını oku]

Aylin Çetinkaya TV Programları