Skip links

Baby Face: Filtresiz Güzelliğin Formülü

Baby Face: Filtresiz Güzelliğin Formülü

Instagram filtreleri gerçek hayatta nasıl mümkün olur ?

Instagram filtreleri ile fotoğraf çekilmeye başladıktan sonra normal kamerayı kullanamaz olduk. Çünkü Instagram filtreleri cildimizi Baby-Face, yani pürüzsüz, lekesiz, daha canlı ve parlak gösteriyor. Biz de cildimizi böyle görünce daha çok seviyor ve filtelerin bağımlısı oluyoruz.

Peki gerçek hayatta cildimizde böyle bir görünüm elde etmek mümkün mü? Filtrelerdeki gibi bir cilde sahip olmak için ne yapmak gerekiyor?

Hangi yaş grubu için uygun?

Özellikle 25-30’lu yaşlardan sonra cildimizdeki gözenekler ve lekeler daha belirgin hale gelmeye başlıyor, yaş ilerledikçe bu sorunlar daha da artıyor. Daha pürüzsüz bir cilde sahip olmak için kullandığınız cilt bakım ürünleri yeterli gelmiyorsa son dönemin en trend cilt yenileme uygulamalarından biri olan Baby Face Thulium Lazer uygulaması tam size göre olabilir.

Nasıl fayda sağlıyor?

Baby Face uygulaması FDA onaylı Thulium Lazer teknolojisi ciltteki gözeneklerin sıkılaştırılmasında, yüzeysel lekelerin giderilmesinde, renk eşitsizliklerinin düzenlenmesinde, cildin daha canlı ve parlak bir görünüme sahip olmasında oldukça etkili bir yöntem.

 

Farkı nedir?

Geleneksel olarak cilt yenileme için kullanılan karbondioksit ve erbiyum fraksiyonel lazerler gibi etki gösteren thulium lazer derinin üst tabakasını koruyarak etki sağladığından, diğerlerine kıyasla belirgin derecede daha hızlı iyileşme sağladığı için daha çok tercih ediliyor.

Diğer kullanım alanları?

Baby Face, leke tedavisi, skar tedavisi ve anti-aging uygulamalarında çok hızlı ve etkin sonuçlar alınan cilt tedavi ve yenileme lazeri olarak biliniyor.

Bebek gibi bir cilde sahip olmak için 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanan Baby Face işlemi sonrasında herhangi bir acı, ağrı, kızarıklık olmadığı için günlük hayata kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün.

Uygulamayı en çok tercih edenler 25-45 yaş arası kadınlar. Kişinin cildindeki problemlere bağlı olarak genelde 2-3 seansta tamamlanan Baby Face işlemi sonrasında ilk günlerde güneş koruyucu kullanmak önemli.