Skip links

Düğün Öncesi Kalıcı Makyaj

Düğün Öncesi Kalıcı Makyaj

Düğün günü, en güzel göründüğünüz gün olmalı.

O gün en güzel halinizle gelinliğin içinde süzülmek, en büyük dileğinizdir. Makyaj da güzel görünmenizin en önemli parçasıdır.

Özenle yaptırdığınız gelin makyajınızın kalıcı olması gün boyu en çok dikkat edilmesi gereken konu olacak. Bunun için size bir güzellik sırrı verebilirim:

Düğün gününüzde sıcaktan, terden veya bazen ağlamaktan akmayacak makyaja ne dersiniz?

Düğün öncesi kalıcı makyaj bu noktada kurtarıcınız olabilir.

Saflığın ve masumiyetin temsili gelinlikle etkili bakışlar için eyeliner vazgeçilmezdir. Düğün öncesinde makyaj provası yapmış olsanız dahi, heyecanlı olduğunuz düğün gününüzde aynı eyelinerı çizmek hiç kolay olmayabilir. Hatta deneme yanılma silinip tekrar yapılma durumları söz konusu olabilir. En çok da, güzelce çekilmiş eyelinerınız gülmek ya da bazen ağlamaktan gecenin sonunda kaybolabilir. Düğün öncesi kalıcı makyaj ile en güzel şekilde sabitlenmiş bir eyelinera sahip olmak düğün gününüzde sizi bu korkudan uzaklaştırabilir.

Aynı şekilde güzelce sabitlenmiş, boşlukları doldurularak kaş farı ile mükemmel görünüme kavuşturulmuş kaşlarınız gün sonuna doğru terden kaybolabilir. Bunu yenilemek ve her iki kaşı tekrardan eşit hale getirebilmek o günün telaşında çok zor olacaktır. Düğün öncesi kalıcı makyaj kaş kontürü ile en doğal görünümle düzenlenmiş akmayan, bozlulmayan kaşlarınız düğün gününüzde kendinize olan güveninizi arttıracaktır.

Gelelim dudaklara; Gün boyu gelen tebrikler ile belki rujunuzu her yarım saatte bir tazelemeniz gerekecek. Oysa kalıcı makyajla sabitlediğiniz dudak kontür ve renginiz sizi en özel gününüzde makyaj yenileme, tazeleme stresinden kurtarıp düğün gününüzün tadını çıkartmanızı sağlayacaktır.

Ufak bir tüyo;

Kalıcı makyaj uygulamasını düğünden minimum 2 hafta öncesine planlamalısınız ki, uygulama en doğal görünümü ile düğün gününüze hazır olsun! 😊

Hepinize sevgiler.

Aylin Çetinkaya

Instagram @aylincetinkayacom