Skip links

Kaş Silme - Q Swiched Lazer Teknolojisi

Eski kaş kontürü ve dövme kaş uygulamalarından kısa zamanda kurtulmanın en güvenli yöntemi: Q-Swiched Lazerle Kaş Silme

Son teknoloji lazer sistemleri ile beğenmediğiniz kaş kontürü uygulamalarını kolayca silebilirsiniz. 

İşlem süresi 10 dk

Fiyat: 350 TL

+1 Ay Ücretsiz Kontrol

User

Bu sayfada yer alan bilgiler, Uzman Estetisyen, Sunucu ve Yazar Aylin Çetinkaya tarafından hazırlanmıştır. Kaş Silme işlemleri ile ilgili sorularınız ve randevu talepleriniz için Nişantaşı Klinik telefonumuz 0212 225 90 00

En Çok Merak Edilenler

Tam silinme sağlanabilmesi için gerekli seans sayısı daha önce yapılmış olan işlemin derinliğine, ne zaman yapıldığına, kullanılan pigmentin içeriğine bağlı olarak değişmektedir. Bu sebeple tam silinme için gerekli olan seans sayısı ilk seansın sonunda tahmin edilebilmektedir.

Hayır. İşlem öncesinde bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır.  Çok hassas kişiler işlem sırasında hafif bir yanma hissi duyabilir ancak işlem 2-3 dakika içerisinde biter.

İşlemden sonra 30 gün süresince size tavsiye edilecek olan kremi kullanmanız yeterlidir. İşlem bölgesini ilk 48 saat su ile temas yasaktır. Bu alana herhangi bir kozmetik ürün kullanmayın ve güneşten koruyun.

İşlem sonrasında ilk 3-5 gün kaş bölgesinde kabuklanma olur. İlk 2 gün kaş bölgesine makyaj yapmayın.

Aylin Çetinkaya ile Kalıcı Makyaj Yaptıran Ünlüler

Whatsapp İletişim Hattı

Kalıcı Eyeliner hakkında soru ve randevu talepleriniz için

Aylin Çetinkaya hakkında

Uzman Estetisyen, Sunucu ve Yazar

Ben Aylin Çetinkaya. 1981 yılında İstanbul’da doğdum. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden dereceyle mezun olarak profesyonel iş hayatına başladım. Yaklaşık 14 sene Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinde yöneticilik yaptım… [devamını oku]

Aylin Çetinkaya TV Programları

4,88