Skip links

Kaş Silme - Q Switched Lazer Teknolojisi

Eski kaş kontürü ve dövme kaşları silmek için  en güvenli yöntem: Q-Switched lazerle kaş silme yöntemidir.

İşlem süresi 10 dk

Fiyat: 350 - 400 TL

+1 Ay Ücretsiz Kontrol

User

Bu sayfada yer alan bilgiler, Uzman Estetisyen, Sunucu ve Yazar Aylin Çetinkaya tarafından hazırlanmıştır. Kaş Silme işlemleri ile ilgili sorularınız ve randevu talepleriniz için Nişantaşı Klinik telefonumuz 0212 225 90 00

Son teknoloji lazer sistemi kaşlarınıza ve cildinize hiç bir zarar vermez. Sadece eski kaş kontürü pigmentlerini hedef alır, acısız ve ağrısız bir şekilde beğenmediğiniz kaş kontürü uygulamalarını yok eder.

En Çok Merak Edilenler

Kaş kontüründe tam silinme sağlanabilmesi için gerekli seans sayısı daha önce yapılmış olan işlemin derinliğine, ne zaman yapıldığına, kullanılan pigmentin içeriğine bağlı olarak değişmektedir. Bu sebeple tam silinme için gerekli olan seans sayısı ilk seansın sonunda tahmin edilebilmektedir.

Hayır. İşlem öncesinde bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır.  Çok hassas kişiler işlem sırasında hafif bir yanma hissi duyabilir ancak işlem 2-3 dakika içerisinde biter.

İşlemden sonra 30 gün süresince size tavsiye edilecek olan kremi kullanmanız yeterlidir. İşlem bölgesini ilk 48 saat su ile temas yasaktır. Bu alana herhangi bir kozmetik ürün kullanmayın ve güneşten koruyun.

İşlem sonrasında ilk 3-5 gün kaş bölgesinde kabuklanma olur. İlk 2 gün kaş bölgesine makyaj yapmayın.

Aylin Çetinkaya ile Kalıcı Makyaj Yaptıran Ünlüler

Whatsapp İletişim Hattı

Kalıcı Eyeliner hakkında soru ve randevu talepleriniz için

Aylin Çetinkaya hakkında

Güzellik Koçu, Sunucu ve Yazar

Ben Aylin Çetinkaya. 1981 yılında İstanbul’da doğdum. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden dereceyle mezun olarak profesyonel iş hayatına başladım.. [devamını oku]

Aylin Çetinkaya TV Programları

 

 

4,88