Skip links

Baby Face Thulium Lazer

Cilt gençleştirme, leke ve gözenek sıkılaştırma tedavisinde Thulium Lazer!

“Baby Face” gelişmiş lazer uygulamasının özel içeriğe sahip dermokozmetik ampullerle desteklendiği yeni nesil bir cilt yenileme sistemidir.

İşlem süresi 20 dk

Cilt Gençleştirme ve Leke Tedavisi

Ağrı, acı ve yan etki yok

FDA Onaylı

En Çok Merak Edilenler

Baby Face uygulaması cildinizin ihtiyacına göre 2-3 seans arasında uygulanabilir.  Cildin ihtiyacına göre seans aralıkları ve sayısı hekim tarafından belirlenir

Baby Face işleminde bir seans ortalama 15-20 dakika içerisinde tamamlanır. İşlem sonrasında hemen normal hayata dönüş sağlayabilirsiniz.

Baby Face işleminde sonra uygulamanın etkileri ilk haftadan itibaren görülmeye başlar.

Leke tedavisi ( Çiller, Yaşlılık Lekeleri, Güneş Lekeleri), Melazma, Cilt Yenileme, Cilt Gençleştirme, Gözenekleri Sıkılaştırma, İnce Çizgi ve Kırışıklıkları Azaltma/Önleme, Antiaging Bakım, Antioksidan Cilt Bakımı, Cilt Aydınlatma, Beyazlatma, Parlatma, Cilt Tonu Düzensizliklerini Giderme ihtiyacı olan tüm cilt tipleri için uygulanabilir.

Baby Face Thulium Lazer işlemi acısız ve ağrısız bir işlemdir, bazı hassas cilt tiplerinde uygulama sırasında nadiren hafif ısı hissedilebilir. Tedaviden 30 dakika öncesinde uygulanan bir lokal anestezik krem ile uygulamanın konforlu geçmesi sağlanır.

Merkezimizde İşlem Yaptıran Ünlüler

BABY FACE LAZER KULLANIM ALANLARI

1

Leke Tedavisi

2

Cilt Yenileme

3

İnce Çizgi ve Kırışıklıklar

4

Gözenek Sıkılaştırma

5

Cilt Tonu Eşitleme

6

Antiaging Cilt Bakımı

BABY FACE THULİUM LAZER HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY

Baby Face nedir?

Baby Face Beauty™ – 1927nm Thulium Lazer teknolojisine sahip leke tedavisi ve cilt yenileme alanlarında üstün başarı sahibi, FDA onaylı lazer cihazıdır.

Bu sistemde Lazer ışınları ile deride 100 mikron çapında mikro-kanallar açılmakta ve kişinin sorununa göre seçilen C vitamini, Retinol, Tranexamic acid, Resveratrol, Kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleri cilde yedirilmektedir. Böylece hem lazerin etkisinden hem de ürünlerin antioksidan; antiaging ve aydınlatıcı-parlatıcı etkisinden faydanılmaktadır.

Baby Face’in diğer lazerlerden farkı nedir?

Tedavi süresinin kısa olması ( 15-20 dakika toplam süre) Ağrısız bir yöntem olması sebebiyle anestezi ihtiyacı olmaması. Kısa süreli bir kızarıklık olması nedeniyle kişinin günlük yaşamına hemen dönebilmesi.Uygulamadan sonra özel bir bakıma ihtiyaç olmaması. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilmesi. Yaz, kış tüm mevsimlerde uygulama yapılabilmesi. Hem lazerin etkisi hem de kullanılan dermokozmetiklerin ciltte emilmesi için ideal ortamı sağlayarak, içten dışa doğru iyileşmeyi hızlandırması.

Baby Face uygulaması nasıl yapılır?

Kişinin cildinin uzman tarafından konsültasyonunun yapılmasının ardından seçilen Lazer moduyla (easy veya advance) cilde lazer ile mikro-kanallar açılır, bu arada cildin sorununa göre seçilen uygun farmesötik ürün (LASEMD Ampülleri) hazırlanır, 4/5 dakikalık Lazer uygulamalarının ardından doktor tarafından seçilen ürün cilde yedirilir, ürünler emildikten sonra bariyerli LASEMD kremi veya maskesi uygulanır ve seans sonlandırılır.

Kaç seans uygulanmalı?

Kişinin cildindeki sorununa bağlı olarak 2 hafta aralıklarla 2-4 seans uygulanabilir. Tek seans bile sonuçları açısından oldukça tatminkardır.

Baby Face Beauty Thulium lazer ile bütün cilt tiplerine yıl boyu güvenle tedavi uygulanabilir ve gelişmiş moduyla kozmesötik salım, cilt renginin ve dokusunun iyileştirilmesi ve pigmentli yaraların hafifletilmesi gibi çeşitli tedaviler yapılabilir.

Etkileri ne kadar süre kalıcıdır?

Baby Face uygulaması genel olarak cildinizi gençleştiren, yenileyen, cildinizin daha parlak ve bakımlı görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Cildinizin yaşına ve ihtiyacına göre bu uygulamayı dilerseniz her sene ve iki sene arayla tekrar edebilirsiniz.

Whatsapp İletişim Hattı

Altın İğne Scarlet-S uygulaması hakkında soru ve randevu talepleriniz için

Aylin Çetinkaya hakkında

Güzellik Koçu, Sunucu, Yazar

Ben Aylin Çetinkaya. 1981 yılında İstanbul’da doğdum. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden dereceyle mezun olarak profesyonel iş hayatına başladım… [devamını oku]

Aylin Çetinkaya TV Programları